Doğu Türkistanda Zulüm Var

Doğu Türkistanda Zulüm Var

Eyy Ümmeti Muhammed neredesin? Nerede? Ümmet parçalanmış girmişler birbirine Suriye’yi görüyoruz. Bir çoğu Müslümanım diyip kardeş kanı döküyor EYY Müslümanlar siz kime hizmet ediyorsunuz? Sizin bir amacınız vardı nasıl unuttunuz? “Ey iman edenler! Eğer siz Allah’a (Allah’ın dinine) yardım ederseniz, O da size yardım eder ve savaşta ayaklarınızı kaydırmaz/sizi sabitkadem eyler.” Muhammed Suresi 7.ayet. Siz kime hizmet ediyorsunuz? Yetmez mi artık Sünni’si, Şia,sı Selef’i sizlere sesleniyorum neyi paylaşamıyorsunuz. Bu Din BİRDİR BİR. Yazıklar olsun bu şekil parçalayanlara, parçalatanlara, onlara hizmet edenlere, bu ümmeti görüpte alkış tutan Müslüman’ım diyenlere yazıklar olsun yazıklar… Amacından çıkmış her biri Kalem suresinde bahsedildiği gibi zemiin diyor ya öyle olmuşsunuz öyle. Nedir bu zemiin; özünü kaybetmiş, günahları artık tabiatına uygun gelen, Allah’tan korkmak nedir bilmeyen, İnsanlığını unutandır. Bu hale gelmişsiniz.

 

Doğu Türkistanda Zulüm Var
Doğu Türkistanda Zulüm Var

İslamın Son Kalesi TÜRKİYE’m

Kardeşleriniz Arakan’da, Afrika’da, Doğu Türkistan’da katlediliyor. Ey Cihad ediyorum diyen Müslümanlar size diyorum Cihadınız kime kime? Müslüman kardeşine cihad mı olur? Senin kardeşin namaz kılıyor diye zulmediyorlar sen onların verdiği silah ile Müslüman kardeşlerini öldürüyorsun. Bu mu dur Cihad? Bu mu dur İslam? Bu mu dur Müslümanlık? Akıttığınız kanın hesabını veremiceksiniz… Sizi birbirine kırdıran kafirlerle iş birliği yapmanın hesabını veremiceksiniz. Bu Ümmet, bu Türk devletleri neyi bekliyor hala? Türkiye’yi başka ülkeler tehdit ettiğinde Pakistan’lı kardeşlerimiz bizim neyimiz varsa Türkiye devleti kardeşimizdir onlarındır dediği gibi bizim ümmetimiz, bizim milletimiz kardeşlerine nasıl sahip çıkamıyor. Evladı Fatihanın torunları size soruyorum siz kime hizmet ediyorsunuz? Siz kimin torunları oldunuz. Kalkın ya hu kalkın artık. Kırın zincirlerinizi, Bu milleti kim zincirleyebilir, bu ümmeti kim durdurabilir, Biz ki Yedi Cihan’a hükmeden aziz bir milletin evlatlarıyız. Uyanın kardeşlerim uyanın annenizi, babanızı, dedenizi, ecdadınızı açıpta okuyun. Bizler tarih okurken ecdadımız TARİH yazıyordu TARİH. Yeter silkeleyin kendizi, bırak mezheb savaşlarını, bırakın gayri Müslimlerin piyonu olmayı, bırakın şeytana kul olmayı, bırakın makamı yetkiyi, DİRİLİN KARDEŞLERİM DİRİLİN. Bu ümmet bizi çağırıyor, kardeşlerimiz bizi çağırıyor, kanımız bizi çağırıyor. Doğu Türkistan’da damlayan her damlayı damarımdan aktığını hissediyorum eyy gardaşlarım damar aynı damar, kan aynı kan, toprak aynı toprak, yürek aynı yürek, BAYRAK AYNI BAYRAK. KALK ARTIK Ümmeti Muhammed. Uyanın, uyanın bu vatan İslam’ın son kalesi, bu kale için nice canlar verir, nice canlar alırız şimdi bu vatan Doğu Türkistan’da kardeşlerini kurtarmak istiyor. Zulme sessiz kalacak bir ecdadın torunu değiliz, bizler zulme uğrayan herkese koşan bir ecdadın torunları nasıl olurda kardeşine el uzatamaz, dili lal olur, gözleri ama olur. Bizim Yüreklerimiz yanıyor !!!DUR DİYECEK BİR ADAM aranıyor!!!!!!

 

1 Yorum

  1. Allah kalplerimizi düzeltsin, gerçekten şu hallerimiz utanç verici. Dünyanın diğer ucunda binlerce Müslüman ölüyor, bizler halen ne yesek, ne izlesek, ne alsak derdindeyiz. Bu kadar basit olmamalıydı insan hayatı. Allah kalplerimize merhamet versin, bizleri de affetsin yoksa gerçekten halimiz nice olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir