Yahudiler Ve Masonlar Arasındaki Bağ Nedir

Yahudiler Ve Masonlar Arasındaki Bağ Nedir post thumbnail image

Yahudiler Ve Masonlar Arasındaki Bağ Nedir

Son on yılda açıktan açığa yayılan, kuruluşu ise bin yılı aşkın tehlikeli bir akım var. Bu akıma göre Allah inancı yeryüzünden tamamen silinecek ve şeytanın yardımcıları olunacaktır. Bu akımın adı ilimünati’dir. Bu sözde akıma, dine üye olan kişilere de mason denmektedir.

Çok ilkel bir inanç sistemi oluşturulmuştur. Ve geleceğine inandıkları şeytanın oğlu olarak düşündükleri Deccal ‘in ordusunu kurmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadırlar. Şeytanın yani başları olan İblis ’in gücünün göstergesi için her yıl birçok insan kurban edilmektedir. Bunların içinde çocuklar ve kundaktaki bebekler de yer almaktadır.

Tamamen mantık dışı ve sapkın bir inanç olmasına rağmen, bunların temelini koruyanların zengin insanlar olması sebebiyle git gide yaygınlaştırılmaktadır. Diğer dinlere saldırılar yapılmış, ülkeler ise yavaş yavaş parçalanmıştır. Şuan görüyoruz İslam dünyasını, Filistin bitmeden, Gazze’ye saldırı, orası bitmeden Irak, Suriye ve nice adını daha sayamadığımız ülkede zulüm sergileniyor. Bu akımın görünen kirli yüzüyken, bir de diğer bir yönü vardır ki, bu da şeytanın sağdan yanaşması gibi, ılımlı İslam yani diğer adıyla dinler arası diyalog kavramıyla, ortak bir din elde etmek ve aslında bütün dinleri yok edip, kendi hâkimiyetlerini kurmayı amaçlamaktadır.

İlimünati gerçeğinin temeli nereye dayanmaktadır?

Birçok pisliğin, zulmün kökeni olan, Allah’ın Peygamberlerini acımadan katleden ve asla iflah olmayacağı söylenen Yahudilere dayanmaktadır bu akım… Peki, neden herkesi Yahudi yapmak yerine, böyle bir akım oluşturuldu, dersiniz…

Yahudilik inancını sürdüre gelen insanların çoğunda kibir çok fazladır. Bu yüzden kendilerini üstün ırk olarak görmüşlerdir. Sonradan Yahudi olunamayacağını, bu ırkın ancak anneler yoluyla nesilden nesile aktarılabileceğini söylemektedirler. Tabi burada akla neden anneler diye bir soru geliyor… Çünkü erkeklerden ırk süre gelse, onlar birçok kadınla beraber olup çok fazla çocuğun olmasını sağlar ama ırkları karışacaktır. Bu tabi ki bu kadar kibirli bir milletin istemeyeceği bir şey… Onlar azınlık olmalarına rağmen dünyayı ele geçirmeye çalışacakken, birçok ırkla karışmış şekilde çoğalmayı gururlarına yedirememektedirler.

Yahudiler Ve Masonlar Arasındaki Bağ Nedir

Yahudiler Ve Masonlar Arasındaki Bağ Nedir

Bu kibir algılarını kaplarken, karşılarında iki ilahi dinin olması da onları rahatsız etmektedir. Bu iki dindeki kişiyi kendi dinlerine girmelerine izin vermedikleri için yanlarına çekmeleri mümkün olmayınca, yeni bir din bir akım meydana getirmek isterler. Bu akımla birlikte iki dinde önce dinler arası diyalog kavramıyla bir araya getirilip, kuralları silinecek daha sonra hepsini bir dinsizlik kadar kötü olan şeytan tapıcılığına yönlendireceklerdir.

İşte İlimünati Yahudilerin diğer dinleri ortadan kaldırmak için kurduğu bir yoldur. Bu yüzden birbirinden ne kadar ayrı görünse de kurucuları sebebiyle ortaktır.

Şu günlerde Yahudiler, Suriye’ye sahiplenmek için ellerinden gelen bütün oyunları yapmaktadırlar. Bugün aldığım yabancı bir kişinin mesajında bunun sebebinin kurmak istedikleri o Deccal ’in krallığının üç merkezinden birinin oraya yapılacağı sebebiyle olduğunu yazmaktadır.

Kendi amaçları, pis oyunları için insanların yurtlarını ellerinden alıyor, onların hayatlarını karartıyorlar. Bu kadar pis bir kuruluş ve insan topluluğu karşımızda var.  Bir o kadar da sinsi ve tehlikeli… Allah boşuna mı lanetli bu Yahudi milletini, onların ahdi artık geçersiz, dedi. Onlar inandıklarını söyledikleri Peygamberlerini dahi katletmiş bir topluluk… Bu yüzden çok dikkatli olmalıyız. Uyanık olmalıyız, uyanık. Bu uyanıklığı da ancak dinimizi Hakkıyla, yorulmadan öğrenerek, birlik beraberlik içinde yaşayarak, üç liranın beş liranın, zammın derdine düşmeden Hakk’ın peşine düşerek yapmalıyız. Merak etmeyin açlıktan ölmeyiz bu ülkede ama Allah korusun, bir gün imansızlıktan ölmek istemiyorsak, evlatlarımızı ve kendimizi çok iyi yetiştirmeliyiz.

Yazar: Derya TURKAY

iSLami Sohbet Sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer Yazılar

Hatim DuasıHatim Duası

Hatim Duası BismillahirRahmanirRahim   Hamd, âlemlerin Rabbi olan Allah’a, (iyi) sonuç muttakilere mahsustur. Zalimlerden başkasına husumet yoktur. Salat-ü Selâm, Peygamberimiz Muhammed (s.a.v.)’in, âlinin ve ashabının